HAKKIMIZDA

Hakkımızda

21 yıllık deneyim bilgi birikim ve güvenli sektöre yön veriyoruz!

2002 senesinde İzmir/Karşıyaka’da kurulan ve 4 katlı perakende mağazasıyla deniz tutkunlarına hizmet vermeye başlayan LAHUR MARİNE, ticaret hayatını 2004 – 2009 yılları arasında tekne imalatı ile desteklemiştir. Daha geniş kitlelere ulaşabilmek için 2009 yılında internet mağazasını da açıp “Denizdukkani.com” ismiyle online olarak satışa başlamıştır. Hizmet kalitesini ön planda tutarak deniz ile ilgili tüm ürünleri, en iyi fiyata, en hızlı şekilde internet kullanıcılarına sunmayı ve perakende sektöründeki başarısını e-ticaret sektöründe de devam ettirmeyi hedeflemektedir.

Lahur Marine, profesyonel ekibi ve satış öncesi ve sonrası kesintisiz destekle %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta, müşteriyle birebir ilgilenmekte ve müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmektedir. Deniz bot ve motoru satışında da Türkiye’de en önde gelen firmalardan olan Lahur Marine’nin bu alanda aldığı bir çok ödül bulunmaktadır. 11.000’den fazla kalemden oluşan geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine tüm gereksinimlerini tek bir yerden temin etme kolaylığı sağlamaktadır.Alanında lider konumdaki “Denizdukkani.com” internet satış sitesiyle daha geniş kitlelere ulaşıp, Türkiye’nin dört bir yanına hizmet götürmektedir. Hizmet kalitesini ön planda tutarak deniz ile ilgili tüm ürünleri en iyi fiyata, en hızlı ve güvenli şekilde internet kullanıcılarına sunmakta ve perakende sektöründeki başarısını e-ticaret alanında da sürdürmektedir.

Bot ve Motor Satışı

AB Inflatables, Zodiac, Jeetrib, Plastimo ve Freesun gibi dünya çapında bot markalarının yanında Suzuki, Tohatsu, Mercury ,Yamaha gibi marin motor markalarının yanı sıra epropulsion gibi elektrikli motor marklası lideri ürünlerde hizmet vermekteyiz

Online Satış

15000'den fazla ürün çeşidi ve 9 kategoride tekne yat ve karavanınız için ihtiyacınız olan her şeyi bir tık uzağınıza taşıdık. 21 yıllık tecrübemiz ile sizlerleyiz.

Perakende ve Toptan Satış Kanalları

Geniş ürün yelpazesi ve uzman kadromuz ile mağazamızda hizmetinizdeyiz.

Lahur Marine Team

Birlikte Güçlüyüz

ALİ LAHUR

GENEL MÜDÜR

CAN OKUR

GENEL KOORDİNATÖR

AHMET AKSOY

SATIN ALMA MÜDÜRÜ

BURAK TOLUNAY

FİNANS DANIŞMANI

OĞUZ TÜNGÜR

BOTEPA SATIŞ MÜDÜRÜ

ORÇUN AZAKLI

E-RİCARET YÖNETMENİ

KENAN ÖZALP

TOPTAN SATIŞ YÖNETİCİSİ

HÜLYA KALKAN

DEPO VE LOJİSTİK YÖNETİCİSİ

CEM AYTAÇ

DEPO VE LOJİSTİK SORUMLUSU

NERMİN CANSEVEN

İDARİ İŞLER VE MUHASEB SORUMLUSU

HAKAN ENGİN

E-TİCARET İÇERİK VE BİLGİ İŞLEM UZMANI

KAAN KALUÇ

E-TİCARET SATIŞ UZMANI

ERCAN KILIÇARSLAN

MAĞAZA SATIŞ UZMANI

EFEKAN BİLGETEKİN

MAĞAZA SATIŞ UZMANI

HALİL KILINÇ

TOPTAN SATIŞ UZMANI

BERK ERSOY

BOTEPA SATIŞ UZMANI

SEVİM KILINÇ

TOPTAN SATIŞ MUHASEBE PERSONELİ

EMRE BİLGİN

PAKETLEME PERSONELİ

BAHAR EKİNCİ

SERVİS VE TEMİZLİK PERSONELİ

Scroll to Top